Dioptrické brýle nemusí být pouze nudné a usedlé

 Styl 
30. srpna 2021 21:06 / Komerční sdělení
📷
3 fotografie v galerii
Před nákupem si brýle důkladně vyzkoušejte Krakenimages.com / Shutterstock.com
Nosíte dioptrické brýle? Nebo raději preferujete kontaktní čočky, protože se za nošení brýlí stydíte? Pryč jsou doby, kdy na trhu byly k dostání pouze profesorské brýle a každý v nich vypadal jako přísný učitel. Moderní brýle existují ve všech barevných provedeních a se všemi typy obrouček.

Ukažte tedy svou osobnost a vyjádřete ji s pomocí dioptrických brýlí. Své vysněné brýle si najde opravdu každý!

Značkové, moderní a stylové

Dioptrické brýle již dávno nejsou synonymem nudy. Kvůli modernímu životnímu stylu, kdy celé dny trávíme koukáním do obrazovky počítače, jsme si mnozí přivodili nutnost nosit dioptrické brýle již v poměrně brzkém věku. Ale to není rozhodně žádný důvod ke smutku. Naopak. S jejich pomocí lépe vidíte, a navíc mohou být i vaším módním doplňkem. Proto se do jejich výroby pustili i světoznámé značky. Pokud si na ně potrpíte, můžete celý svůj outfit sladit a pořídit si brýle od svého oblíbeného návrháře.

Kvalitní a pevná skla

Patříte-li k lidem, kteří mají akční životní styl a brýle vám pravidelně padají na zem a často si poničíte i skla? Tak to pak přímo pro vás byla vyrobena eyerim collection. Tato kolekce brýlí je speciální v tom, že kombinuje stylové obroučky, odolná antireflexní skla, a ještě i nízkou cenu. Za pár peněz si tak dopřejete kvalitní brýle, které s vámi vydrží pěknou řádku let. Zapomeňte tedy na nákupy dioptrických brýlí na jedno použití, které seženete v supermarketech a místo toho si za výhodou cenu nakupte kvalitní a velice odolné brýle.

Před nákupem si brýle důkladně vyzkoušejte

Pokud nosíte brýle celý den a nevyužíváte je pouze na čtení nebo při řízení vozu, určitě jste si vědomi toho, že to, jak vám brýle sedí, je zcela zásadní. Proto si dioptrické brýle vždy pořádně odzkoušejte a nebojte se prodejce poprosit o případné úpravy obrouček. Není totiž nic horšího, než když vás z celodenního nošení brýlí bolí hlava, máte otlačeniny na hlavě anebo odřený kořen nosu. Brýle vám musí perfektně sedět.

Jak si zvolit ty správné brýle

Víte vlastně, podle čeho si brýle vybrat? Berte v úvahu i tvar vašeho obličeje. Pokud máte delší vlasy, při zkoušení si je vyčešte do drdolu, abyste získali lepší přehled o tom, jak vyhovují vašemu tvaru obličeje. Obecně se dá říci, že lidem s oválným obličejem sluší každý typ brýlí. 

Ti, kteří mají trojúhelníkový obličej by měli volit oválné nebo pravoúhlé tvary obrouček. 
Osoby s čtvercovým obličejem mohou vsadit na oválné brýle, které jejich ostré rysy zjemní. 

Lidem s kulatým obličejem je doporučováno, aby sáhli po brýlích hranatých a obloukem se vyhýbali kulatým obroučkám. 

Vezměte tyto rady v potaz až se vydáte na nákup brýlí a uvidíte, že pokud se budete řídit tvarem svého obličeje a vhodnými typy brýlí, výběr bude velmi jednoduchý.

S čím brýle kombinovat

Jak jsme již zmínili, v případě, že si koupíte brýle od světoznámých značek, můžete si celý svůj outfit sladit. To můžete samozřejmě i pokud se rozhodnete pro brýle od méně známých, přesto kvalitních značek. Ale víte, čím se dá nošení brýlí ještě ozvláštnit? Náušnicemi. 

Zatímco dioptrické brýle přitáhnou pozornost k vaším očím, s pomocí náušnic můžete pozornost okolí rozdělit. Záleží pouze na vás, jaký typ náušnic upřednostníte. Zvolit můžete elegantní náušnice, které se hodí ke každému oděvu, extravagantní, hravé nebo minimalistické.

Dioptrické brýle neberte jako nějaké nutné zlo, ale spíše jako další doplněk, s jehož pomocí můžete podtrhnout svoji osobnost a lépe tak vyjádřit kdo jste. Než si zvolíte vhodné brýle, sami pro sebe si vytvořte představu o tom, jak by měly vypadat. Když vezmete v úvahu i tvar vašeho obličeje a budete se držet doporučení, výběr brýlí bude hračka.

 

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Tech

Rusko chce mít nový jaderný bombardér už za dva roky. Nejspíš ale nebude mít vůbec žádný