Nový epilátor Braun Skin i-expert se blýsknul po boku hvězd

 Styl 
11. dubna 2024 14:00 / Komerční sdělení
📷
5 fotografií v galerii
Tisková konference na novinku ve světě epilace Braun
Značka Braun neuvádí své nové modely na trh každý den, ale když už to dělá, tak se vší slávou! Nejinak tomu bylo i při uvedení nového IPL epilátoru Braun Skin i-expert, které odmoderovala Radka Pavlovčinová, zazpíval na něm její bratr Adam a na akci se objevily i celebrity, které značce fandí – například Taťána Kuchařová, Andrea Bezděková, Anna Kadeřávková nebo Elizabeth Kopecká. A že všichni společně zazářili, to se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Barva rose gold ovládla celou akci

Pražský hotel Andaz se koncem března oděl do barvy rose gold a důvod byl jediný – uvedení nového IPL epilátoru od značky Braun! A že bylo na co se koukat. Kromě nádherných historických prostor mohli všichni obdivovat i outfity přítomných dam a pánů, pěvecké umění Adama Pavlovčina nebo si ochutnat sněhové pusinky zmražené v tekutém dusíku.

IPL epilátor Skin i-expert z vás udělá domácí kosmetičku

Málokdo má čas číst zdlouhavé návody a všichni hledáme rychlá kosmetická řešení! Z toho při své největší inovaci posledních let vycházela i značka Braun – a přichází na trh s první IPL systémem na světě, který se učí a přizpůsobuje průběh epilace tak, aby vedla k co nejrychlejším a zároveň nejtrvalejším výsledkům. Nový IPL epilátor poskytuje inteligentní zpětnou vazbu pokrytí a rozpoznává a doporučuje nejvhodnější hlavici pro epilovanou oblast. Funkce Skin Check automaticky přizpůsobuje výkon záblesků odstínům vaší pleti. Chytrý kalendář v aplikaci automaticky přizpůsobuje plán ošetření a ukazuje, kolik jich ještě zbývá k tomu, abyste dosáhli opravdu dlouhodobé epilace. S novým Braun Skin i-expertem už jen stačí stáhnout si aplikaci, nechat se vést a stát se svou vlastní domácí kosmetičkou!

Seženete ho na alza.cz.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?