Léto je skoro tady! Připravte se na dovolenou s Kimbinem a ušetřete!

Málokomu se chce letní měsíce trávit doma
05. června 2019 14:21 / Shutterstock
Letní měsíce jsou pro nás Čechy bez pochyb tím nejoblíbenějším obdobím celého roku. Venku vládne teplé a při troše štěstí i slunné počasí a dětem navíc začínají letní prázdniny, což přirozeně přivádí celé rodiny dohromady.

Málokomu se však chce letní měsíce trávit doma, a tak se svými blízkými obvykle vyrážíme na výlety, a když dostaneme volno v práci, tak rovnou na několikadenní dovolené.
Nicméně takovému cestování pochopitelně předcházejí velké nákupy, a to jak potravin, tak i oblečení a dalšího nezbytného vybavení. Normálně by se vám všechny takové nákupy mohly dost prodražit. S tím si však nemusíte lámat hlavu, jelikož máte k dispozici portál Kimbino. Díky Kimbinu si totiž si můžete kdykoli a odkudkoli prolistovat akční letáky všech obchodních řetězců, a tak zjistit, kde se vám vše potřebné podaří nakoupit nejvýhodněji.

Za odpočinkem k moři

Pro většinu Čechů je přímo nezbytné, aby na dovolené měli po ruce dostatečně velkou a především čistou vodní plochu, ve které se budou moct zchladita odpočinout si od sluneční výhně. Z toho důvodu většinou volí pobyty u moře, a to především v Chorvatsku, jelikož se nejedná o nijak výrazně drahou ani vzdálenou destinaci. Velice populární je ale také Itálie, Řecko, Egypt nebo dokonce Thajsko.

Pokud o dovolené u moře uvažujete i vy, určitě by vám v kufru neměly chybět plavky. Až se budete porozhlížet po novém modelu na letošní léto, určitě si nezapomeňte prolistovat Lidl leták, kde momentálně najdete plavky různých střihů a barev pro pány i dámy za opravdu skvělou cenu. Mimo to v Lidl letáku najdete i nafukovací lehátka či šnorchlovací sady pro děti, takže bude na vaší dovolené postaráno o každého člena rodiny.

Dovolená ve stínu stromů

Ne každý si však představuje ideální dovolenou na pláži u vody. Řada Čechů se před horkými slunečními paprsky raději schovává v lese, kde si prostřednictvím aktivní dovolené užívají svěžího čerstvého vzduchu. Za takovým pobytem ani nemusí jezdit moc daleko, protože lesů je u nás i u našich sousedů jako například na Slovensku, v Rakousku či Německu skutečně habaděj. Průzkum okolní krajiny si navíc mohou vychutnat ve formě klidné procházky, náročnějšího horského výšlapu nebo jakožto celodenní cyklistickou túru.

Pravá domácí pohoda

Jestliže se letos během dovolené nikam vycestovat nechystáte, nevadí. Trochu exotiky si můžete bez problému přinést i k sobě domů, například v podobě nějakého svěžího koktejlu. S tím vám může pomoci například nabíka Pepco letáku, která momentálně zahrnuje různé džbány, karafy a dokonce velké nádoby na limonády a koktejly opatřené kohoutkem. Kromě toho v letáku Pepco najdete i pomůcky na chlazení nápojů, se kterými bude váš letní drink vždy dokole vychlazený.

Portál Kimbino vám zkrátka přináší příležitost si léto užít skutečně naplno nehledě na to, jakými aktivitami jej vyplníte a jaké jsou vaše finanční možnosti. Nemusíte se však spokojit pouze s webovými stránkami, k dispozici totiž máte i bezplatnou mobilní aplikaci Kimbino. S ní budete mít akční letáky vždy po ruce a jednou týdně navíc dostanete upozornění na nové akce vašich oblíbených obchodů, takže budete mít jistotu, že vám skutečně neunikne jediná zajímavá sleva.
 

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ve věku 59 let zemřela Hana Krampolová, skonala náhle manželovi v náručí

Styl

Skutečné důvody, proč ztrácíme řasy a obočí

Dům a zahrada

Horké dny lákají k přílišné zálivce. Jak zalévat, abyste pokojovkám neškodili