Zima je tu. Zahřejte se díky vchodovým dveřím do domu

 Bydlení 
25. listopadu 2023 19:19 / Komerční sdělení
📷
2 fotografie v galerii
Perfektní těsnění je základ úspěchu  HT Dvere
Chladné dny jsou zase tady. A to znamená jediné – je čas se doma pořádně zateplit. Zatímco spousta lidí si myslí, že stačí jen naplno otočit kohoutky na topení, nebo pořádně přiložit pod kotel, řada z nich často zapomíná, že vytvořit teplo v domě je sice fajn, ale ještě důležitější je umět ho tam udržet. A právě proto je potřeba mít vchodové dveře do domu, které vás podrží i v chladných měsících.

Zateplené vchodové dveře do rodinného domu

Sice nejde o oficiální název, ale zateplené vchodové dveře do rodinných domů se vám budou opravdu hodit. Nejen že vám ušetří práci s topením, ale také peníze. Protože není nic horšího, než když takzvaně topíte sousedům.

Zatímco v bytovém domě si s trochou tepla unikajícího přes špatně těsnící dveře nemusíte lámat hlavu, protože vás pravděpodobně stále zásobují teplem i sousedé, v rodinném domě je to horší. Teplo, které vám uteče přes špatně těsnící okna či vchodové dveře do domu, už nikomu nepomůže. Ale vy ho přitom stále zaplatíte.

Co s tím? Je potřeba se ujistit, že vaše dveře opravdu dobře těsní. Pokud dáte proužek papírku k jejich těsnění a ten se začne mírně třepotat, máte problém. Je jasné, že dveřní křídlo netěsní. Ať už z důvodu špatného usazení dveří, jejich stáří, nebo prostě jen nízké kvality.

Zatímco s první variantou se buď sami, nebo s pomocí odborníků vypořádáte, ty další už vyžadují investici do nových vchodových dveří do domu, které se o problém postarají.

Perfektní těsnění je základ úspěchu

Pokud to s rozhodnutím pořídit si kvalitní dveře myslíte vážně, rozhodně se nevydávejte do hobbymarketů a raději se spolehněte na prověřeného dodavatele, který montuje vchodové bezpečnostní dveře do domu.

Proč bezpečnostní? Je to jednoduché – mají přesně ty vlastnosti, které budete potřebovat. Nejen že si poradí s případnými lupiči, ale zároveň jsou i protihlukové a protipožární. A to znamená, že mají perfektní těsnění, často dvojité, tedy na zárubni i na křídle. A právě tohle těsnění je to, co vás v zimě bude zajímat nejvíce.

Je přitom jedno, jestli se rozhodnete pro klasické bílé vchodové dveře do domu, nebo třeba vchodové dveře do domu zlatý dub. Na dekoru a vzhledu nezáleží. V dnešní době už všechny vchodové bezpečnostní dveře do domu vypadají moderně a některé dokonce působí i luxusním dojmem. To, co vás zajímá, je složení křídla a již zmíněný počet těsnění, případně průchodnost zvuku. A pak samozřejmě také jejich velikost, nejčastěji se setkáte s vchodovými dveřmi do domu 80 cm nebo 90 cm.
Tak na nic nečekejte a nechte zimu za dveřmi. Jejich výměna zabere jen pár hodin.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Tech

České zbrojovky jedou naplno, nyní získaly technologii systému automatického granátometu MK 47