Recenze: FIXED Buds Pro – minimalistická sluchátka, která v uchu opravdu sedí

 Styl 
08. prosince 2023 15:55 / Komerční sdělení
📷
4 fotografie v galerii
Jak dopadl test sluchátek? Fixed
Bezdrátová sluchátka Buds Pro od značky FIXED slibují extra výdrž až 20 hodin poslechu na jedno nabití, transparentní režim, aktivní potlačení okolního hluku, integrovaný mikrofon s potlačením okolního hluku, herní režim nebo dotykové ovládání.

V době přípravy recenze jsou sluchátka k zakoupení v oficiálním e-shopu www.fixed.zone za 1599 Kč. 

Obsah balení

Kompaktní a do ruky příjemné pouzdro (60 x 40 x 25 mm) s dvojicí sluchátek (každé 20 x 20 x 15 mm) spolu s nabíjecím USB-C kabelem představují vše, co pro pohodlný poslech budete potřebovat. Napájecí adaptér součástí není. 

Design a zpracování 

Sluchátka se pyšní jednoduchým designem, co je ale potřeba vypíchnout je jejich ergonomie. Do ucha padnou jako ulité. Drží tam, kde chceme a to i při sportu, konkrétně běhu. Pohodlné nošení zajišťuje jejich silikonový povrch, díky čemuž, nebyl problém, nechat si sluchátka v uších i při usínání, ke kterému si ráda pouštím něco pro relaxaci. Tím si mě rozhodně získaly. 

Párování sluchátek 

Využívají Bluetooth 5.2 a nebyl jediný problém je okamžitě spárovat s mobilním telefonem či notebookem. Pro první spárování stačí sluchátka vložit do uší, otevřít si zobrazení Bluetooth u zařízení, se kterým je chcete spárovat, vybrat Buds Pro a je hotovo.

Zvuk

Potěšilo mě, že lze používat i jedno sluchátko samostatně, zatímco to druhé může odpočívat v krabičce. Maximální hlasitost je solidní a basy jsou výrazné. Za mě krásný čistý zvuk. Synchronizace zvuku s videem bezproblémová. Game mode, kterým se pyšní, jsem nezkoušela. 

Funkce ANC obstála. Není to tak, že byste okolo sebe neslyšeli vůbec nic, ale pokud vedle vás bude někdo hovořit, nebude vás tím při poslechu výrazně rušit. Případně to jistí vyšší nastavení hlasitosti. Transparentní režim pak uvítáte ve chvíli, kdy budete chtít konverzovat se sluchátky v uších, aniž byste je museli z ucha vyndávat. 

Testovala jsem i telefonování. Volající mě slyšel dobře, přestože jsem stála na rušné ulici, kde okolo jezdila auta. Jediná možná trochu negativní zpětná vazba od protistrany byla na to, že jsem zněla „dutě“.

Výdrž

Výrobce uvádí, že sluchátka ukrývají 5 hodin poslechu a spolu s pouzdrem 20 hodin. Tomu odpovídala i moje praxe.

Nabíjení

K nabíjení slouží přibalený konektor, ale na ten se netřeba omezovat. Sluchátka lze nabít i bezdrátově. 

Závěr

Hezký a čistý zvuk, nesmírně pohodlná na nošení a za dobrou cenu. 

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve