Vany a vanové zástěny

Zástěny lze používat na vanu bez ohledu na to, zda se jedná o vanu rohovou, asymetrickou, obdélníkovou nebo hydromasážní
15. června 2020 15:30 / Pixabay

Primárním účelem vanové zástěny je skrytí vany tak, aby voda necákala vedle. Z konstruktivního hlediska existuje hned několik takových ochranných vanových zástěn. Díky tomu si můžete vybrat ten nejvhodnější produkt pro vaši koupelnu. Vanové zástěny umožňují nejen pohodlné sprchování bez mokré podlahy, ale kromě toho slouží i jako designový prvek – zdobí místnost, která je tak funkčnější a originálnější.

Vanové zástěny, aneb k čemu slouží

Vanové zástěny dělíme do dvou hlavních skupin – pevné a posuvné modely.
Pevné modely – jsou více využívané a vyznačují se především jednoduchostí. Ta však neovlivňuje jejich účinnost. Jsou lehce sladitelné s interiérem koupelny a designem vany.

Posuvné modely – jedná se o typ modelu, který je především funkčnější. Konstrukce posuvné vanové zástěny vám umožňuje uspořádání si vany podle svého. Jejich instalace není náročná a hodí se především do menších koupelen, kde není místo na křídlové otvírání dveří.

Volba správných rozměrů je základ úspěchu

Vanové zástěny se liší nejen konstrukcí a designem, ale především velikostí. K dispozici jsou standardní i nestandardní modely zástěn. Na našem trhu jsou k dostání modely s minimální šířkou 65 cm a v opačném případě je to až 180 cm. Kromě toho jsou k dispozici jednodílné, dvoudílné nebo třídílné varianty.

Dále máme k dispozici více druhů zástěn - jednodílné a skládací. V případě těch vícedílných zástěn, které lze složit do zdi, je často možné vytvořit jednoduchý sprchový box.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nedali na sebe dopustit a teď si nemohou přijít na jméno. Hůlka se chystá vrátit Zemanovi státní...

Styl

Kvašené potraviny mají výtečný vliv na naše zdraví. Sníží hladinu cukru v krvi a výrazně posílí...

Dům a zahrada

Jak správně usušit vlastní květiny na domácí květinový čaj