Kuriózní nehody aneb proč se vyplatí mít pojištění

Stát se vám totiž může opravdu cokoliv
03. září 2018 10:30 / Archiv
Někdy se může zdát, že se z vás pojišťovny snaží dostat pouze peníze za služby, které vůbec nepotřebujete. Po přečtení našeho výběru kuriózních úrazů a nehod ale situaci pravděpodobně přehodnotíte. Stát se vám totiž může opravdu cokoliv.

Stačí jedno špatné zrno

Jeden z netradičních úrazů nechtěně zavinil kuchař restaurace, když uvařil špatně přebranou čočku a zákaznice si na jednom ze zrn vylomila zub. Ukázkový příklad toho, že nikdy nelze uhlídat vše a pojištění se hodí právě (a nejen) pro takové případy.

Nepovedený Mikuláš

České pojišťovně přišlo nečekané prosincové nahlášení. Mladý muž si chtěl na Mikuláše udělat legraci ze své partnerky, převlékl se proto do kostýmu čerta a vybafl na ni, když se šla do kuchyně napít. Autentičnost svého kostýmu a reakci slečny ale muž pravděpodobně neodhadnul – nejenže se dívka lekla a upustila sklenici, ale vyběhla rovnou na ulici přímo pod kola zrovna projíždějícího cyklisty.

Ukradený fotoaparát

Takovou událost dost možná někdo z vás alespoň z doslechu zná. Stačilo, aby turista v Thajsku na chvíli nedával pozor a už jedna z opiček utíkala s fotoaparátem plným svých portrétů pryč. Tyto krádeže jsou sice poměrně časté, turisté si přesto stále mnohdy nedávají dostatečný pozor na své věci. Získat je od těchto zvířecích zlodějů nazpět se obvykle setká s neúspěchem.

Zubní protéza na moři

Naše poslední kuriózní nehoda z celé řady pojistných událostí, které společnosti evidují, přišla do kanceláře ERV Evropské pojišťovny. Jejího staršího klienta zasáhla na dovolené u moře nečekaně vlna a odplavila mu jeho zubní protézu.

Ač mohou z pohodlí domova být podobné úrazy k smíchu, v případě, že by se vám staly a neměli jste opatřené pojištění, mohly by vás i takové vtipné příhody přijít velmi draho. Zejména pro cesty do zahraničí využijete internetové platformy pro srovnání cestovního pojištění. Snadno si zde nabídky spočítáte, porovnáte a jednoduše si sjednáte cestovní pojištění online.

Tip na závěr: Pokud se nechcete stát úlovkem tzv. lovců nehod, přečtěte si pár rad, jak na lovce nehod vyzrát.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Potvora z Modrého kódu dostala ochutnat vlastní medicínu!

Styl

Jaké jsou trendy letošní plesové sezony? Šaty, se kterými rozhodně vedle nešlápnete

Dům a zahrada

Pořizujeme nové dveře: Jsou lepší levé, nebo spíš pravé?

1. Tom Cruise je k neutahání. Sfoukne hned dva filmy Mission Impossible najednou

2. Miroslav Táborský ukázal v ZOO svoji sympatickou rodinku

3. Simona Krainová na luxusní dovolené? Musela uklízet bordel na pláži

4. Sandra Nováková změnila roli. Ze seriálové doktorky se stala opravdová pacientka

5. Veronika Kašáková zase bude dražit šaty. Loni vydělala přes půl miliónu

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn