Vychutnejte si 360stupňové výhledy na moře a město

 Cestování 
28. února 2022 09:20 / Komerční sdělení
📷
4 fotografie v galerii
Vychutnejte si 360stupňový výhled na moře a město visitdubai
Dubaj se vyjímá jako město neomezených možností, luxusu a stylu. Mezi místa, které nesmíte zapomenout také navštívit patří výhledy na moře a celé město.

Nový nejvyšší vyhlídkový bod na Palm Jumeirah 250 metrů nad zemí

The View at The Palm, 360stupňová vyhlídka společnosti Nakheel na vrcholu věže The Palm Tower, oznamuje otevření The Next Level, úžasného vyhlídkového prostoru s nerušeným panoramatickým výhledem na Palm Jumeirah, Arabský záliv a panorama Dubaje bez překážek.

Nadýchejte se čerstvého vzduchu v novém rozšíření hotelu The View, který se s výškou 250 metrů nad zemí stává nejvyšším vyhlídkovým bodem na Palm Jumeirah. Na výběr máte ze 2 druhů vstupenek. Základní vstupné pro dospělé pořídíte za 100 AED (přibližně 588 CZK), pro děti ve věku od 4 do 12 let pak za 69 AED (přibližně 406 CZK).

Nebo si můžete dopřát VIP zážitek za cenu od 325 AED (1912 CZK) pro dospělé a 145 AED (853 CZK) pro juniory ve věku od 4 do 12 let. Tento balíček zahrnuje zrychlený vstup do The View na 52. podlaží a The Next Level, prohlídku s průvodcem a vstup do VIP salonku, kde se podávají domácí nápoje, arabské sladkosti a občerstvení.

Otevření této vyhlídky se uskutečnilo ve spolupraci se Zahrou Lari, emirátskou krasobruslařkou a první mezinárodní závodnicí na Blízkém východě, kdy se vyhlídková terasa na jeden den dočasně proměnila v kluziště a její vlastní bruslařské hřiště. Zahra Lari se na vyhlídkovou plošinu The Next Level snesla z vrtulníku a na nejvyšším vyhlídkovém místě Palm Jumeirah předvedla akrobatické kousky, tance a otočky.

Dubai Frame

Dubai Frame je jednou z nejslavnějších atrakcí města, a to jak pro návštěvníky, tak i pro místní obyvatele. Stejně jako v případě ikonických staveb Burj Khalifa a Burj Al Arab i poloha tohoto architektonického skvostu nabízí panoramatické výhledy na město.

Tato 150 metrů vysoká a 93 metrů široká stavba s mostem spojujícím její dvě věže je naprosto jedinečným architektonickým konceptem. Svým tvarem připomíná rám obrazu a zatímco směrem na sever z ní můžete pozorovat historickou čtvrť Dubaje, směrem na jih poskytuje dech beroucí výhledy na moderní panorama města.

Poloha stavby Dubai Frame a výhledy z ní

Kromě úchvatných výhledů se návštěvníci na cestě ze země do oblak mohou dozvědět o minulosti, současnosti a budoucnosti. Například příběh o historii města je vyprávěn za využití nejnovějších technologií kombinujících animace a holografické efekty s tradiční hudbou a vůněmi, které návštěvníky přenesou zpět v čase.

Na plošině Sky-deck můžete vstoupit na 50 metrů dlouhý most z neprůhledného skla. Podlaha obsahující tekuté krystaly a speciální folii se senzory se zprůhlední pouze pod kroky návštěvníků. Zadívejte se na zem pod sebou a užijte si pocit, jako byste kráčeli vzduchem.

Minout určitě nesmíte zónu Future Zone, ve které vám pohlcující tunel zprostředkuje cestu časem a odhalí, jak by Dubaj mohla vypadat za 50 let, včetně létajících taxi, bydlení pod vodní hladinou a neuvěřitelných výprav do vesmíru. Vstupenky můžete zakoupit za 50 AED pro dospělé a 20 AED pro děti. Děti mladší tří let mají vstup zdarma.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...