MRE je jídlo připraveno na cesty. Máte tak vyřešenu jednu důležitou otázku cestování

 Cestování 
08. ledna 2021 16:29 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Mezi nejoblíbenější MRE jídla patří nepochybně sušené maso Zdroj obrázku: Explorich / Shutterstock.com
Mnoho z nás nadšeně očekává zimu a první sníh, aby mohli vyrazit na hory a užít si celodenní túry, či vytáhnout běžky a vyrazit na celý den do lesů. Představa je to krásná, ale není vždy nejjednodušší v těchto podmínkách rozdělávat ohníček a připravovat si jídlo. Využijte výhod MRE (meal ready to eat), které vám nezabere mnoho místa v batohu, je lehké, a hlavně vydatné. Ne náhodou bylo vyvinuto pro vojáky, kteří jsou často v terénu.

Jak se připravuje MRE?

Příprava MRE jídla je jednodušší, než si můžete myslet. Stačí totiž jen do předpřipraveného sáčku nalít vodu – a je hotovo! Sáček je samoohřevný. Anebo pokud máte možnost, stačí tento sáček ponořit do horké vody. Máte připraveno jídlo, které je nutričně vyvážené, má dostatek vitamínů i minerálů. Jeho hlavní výhodou je trvanlivost, která je až 3 roky, takže pokud jej na své cestě nestihnete sníst, klidně si jej ponechejte na další výlet. Můžete je uložit kdekoli, jelikož nevyžadují žádné speciální podmínky skladování.

Jaké jsou druhy MRE jídla?

Nemusíte se bát, že byste si z nabídky tohoto jídla nevybrali. Jeho vývojáři totiž mysleli na všechny. Tudíž jsou na trhu MRE s obsahem masa, vegetariánské i veganské MRE. Můžete si s sebou sbalit na cesty hlavní chod, nápoje v prášku nebo dezerty. K nim už stačí pouze přibalit nějaký příbor, popřípadě koření a vlhčené ubrousky.

Sušené MRE maso

Mezi nejoblíbenější MRE jídla patří nepochybně sušené maso. To má mnoho výhod. Nejenom, že je tak lehké, že o něm prakticky nevíte, ale je neskutečně výživné. Zažene hlad na dlouhou dobu, a můžete jej jíst opravdu dlouho.Jedná se o klasické vysušené maso, které si zachová všechny své živiny a chuť na hodně dlouhou dobu. Připravuje se z mnoha typů masa, jako je hovězí, vepřové, kuřecí, krůtí, ale i rybí.

A jaké MRE jídlo ochutnáte vy?

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Tech

Rusko chce mít nový jaderný bombardér už za dva roky. Nejspíš ale nebude mít vůbec žádný