Dobijte energii uprostřed horské jarní přírody na Dolní Moravě

 Cestování 
28. března 2022 16:14 / Komerční sdělení
📷
6 fotografií v galerii
Dobijte energii uprostřed horské jarní přírody na Dolní Moravě dolnimorava.cz
Zregenerujte se po dlouhé zimě a načerpejte novou sílu uprostřed probouzející se krajiny. Horský resort Dolní Morava zve rodiny na čerstvou porci zážitků. Přijeďte si užít společné chvíle plné pohody.

Vyrazte do čtyřhvězdičkového wellness hotelu Vista, který si zamilovaly děti i rodiče z celého Česka. Propracované animační programy zabaví děti od malých rošťáků až po odrostlejší teenagery. Kromě her, tvoření, pohybu či poslouchání pohádek si mohou celé rodiny vyzkoušet společné saunové rituály, masáže, bublinkové wellness koupele nebo dovádění v bazénu. A až se děti uvelebí v postýlkách, mohou si rodiče dopřát například odpočinek v sauně či páře.

Kdo hledá ubytování ve větším soukromí, přijde si na své v některé z horských chat, které jsou rozeseté po kopcích Dolní Moravy.

A pak už si stačí vybrat zážitky, které nadchnou vás i celou rodinu. Mamutí horská dráha, druhá nejdelší horská dráha v Evropě, je otevřená po celý rok. Se svými třemi kilometry, pětadvaceti zatáčkami a dalšími překvapeními vám vlije adrenalin do žil. Stezka v oblacích nabízí mnohem víc než jen úchvatný pohled do horského kraje. A až se otevřou Mamutíkovy zážitkové parky, nebudou chtít děti řádit nikde jinde. Milovníky horské turistiky těší kilometry a kilometry stezek vinoucích se krajinou, z nichž mohou obdivovat divy jarní přírody.

Sníh na svazích Dolní Moravy brzy nahradí rozkvétající paloučky a pupeny na stromech. Nechte na sebe působit svěží jarní přírodu a připravte se na novou sezónu plnou dobrodružství! Informace o ubytování, atrakcích či podrobnosti o programu najdete na webu Dolní Moravy www.dolnimorava.cz.

 

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...