Tapety na stěnu vytvoří dokonalou iluzi dle vašeho přání

Tapety na stěnu jsou k dispozici v mnoha podobách
📷
Další 2 fotografie v galerii
01. října 2017 07:51 / myloview.cz
Vzhled interiéru je bezesporu velmi důležitý prakticky pro každého z nás. K jeho co nejlepší podobě rozhodně nestačí pouze hezky vymalovat. Optimální je vsadit na další dominantní doplňky, které si určitě své místo v každé domácnosti zaslouží.

Typické jsou především tapety na stěnu. K dispozici jsou dnes v mnoha podobách. My se na některé nejznámější podíváme mnohem podrobněji. Možná zjistíte, že jste se s takovými motivy ještě nikdy nesetkali a v podstatě o nich vůbec nevíte. Buďme tedy konkrétnější a poukažme si na to, co je dnes nejoblíbenější a jak může vypadat moderní interiér.

Máte rádi společnost?

V souvislosti s tapetami na stěnu jde o poměrně neobvyklou otázku, nicméně vcelku logickou. Jestliže jste v domácnosti často samotní, určitě se vyplatí vsadit na tapety s motivy lidí. Nemusí se nutně jednat o fotografie členů domácnosti. Bez problémů lze volit klidně i abstraktní motivy siluet lidských těl. Moc hezky vypadají i postavy ve tmě, které mohou být v mnoha rozmanitých pozicích, a to jak tradičních, tak i těch méně obvyklých. Hodně zajímavé jsou i rozmanité grimasy lidského obličeje. Navodit si lze opravdu zajímavé nálady dle vlastní potřeby.

Do kuchyně jsou optimální potraviny

Kuchyně patří mezi místnosti, v nichž trávíme podstatnou porci času. Není se čemu až tolik divit, jelikož příprava pokrmů je často vcelku zdlouhavá a náročná. Možná i proto není od věci mít kuchyni ve stylovém hábitu. Postarat se o to mohou klidně elegantní tapety na stěnu, jež budou zobrazovat nejrůznějších potraviny a kuchyňské doplňky. Asi největší klasiku představují nápoje. Takové pivo v kuchyni, v níž vládne ruka pivaře, bude rozhodně vynikajícím motivem se vším všudy.

Tapety mohou mít spousty podob. Jednat se může jak o fototapety, na nichž bude zachycen soudek piva a sklenice. Moc hezké jsou ale i animované motivy týkající se jakkoli zlatavého tradičního moku, který Češi tak milují. Není ale problém pořídit i tapetu s ústředním motivem nealkoholických nápojů. Třeba sodovky v lahvích, které se chladí v kbelíku naplněném ledem, lze zachytit ve velmi poutavé podobě. Jakousi samostatnou kapitolou je bezesporu káva. Tento tmavý nápoj milují masy lidí po celém světě. Ať už v zrnkové nebo připravené hrníčkové podobě s typickým horkým oparem je vzhled kávy neotřelý. Pečivo, uzeniny, zelenina, sýry a mnohé další potraviny se hodí do každé kuchyně. Třeba vás tapeta aktuálně inspiruje k přípravě nějaké dobroty. 

Krásné tapety do kuchyně si můžete objednat zde.

Abstrakce pro tiché představy

Nehodláte příliš zacházet do detailů a konkrétních kontur? Pak se stoprocentně vyplatí vsadit na nejrůznější abstrakce, které budou pouze evokovat výjevy a představy, jež vás mohou napadnout. Vy sami budete strůjcem toho, co si pod jednotlivými tapetami a výjevy představíte. Abstrakce mohou vycházet ze zajímavých konkrétních motivů a kombinovat neskutečnou porci barev i tvarů. Často se jedná o velké množství opakujících se geometrických tvarů. Jejich vzhled postupně splývá v jeden velký obrazec, který vám vytane na mysli. Hodí se perfektně především k nadčasovému černobílému nábytku. Není ale problém kombinovat abstraktní motivy fakticky s čímkoli.  

Nekonečný vesmír

Kosmos je skutečně nekonečný a jeho vzhled fascinuje nejenom vědce, ale i širokou veřejnost. Pokud bude váš pokoj vypadat přesně jako model vesmíru, můžete se v něm cítit perfektně a užívat si spousty prostoru. Bohatě mnohdy postačí i jedna jediná tapeta na stěnu, která dokáže dát obývacímu pokoji zcela neobvyklý ráz, a návštěvy budou v pozitivním slova smyslu udivené nad tím, co všechno lze dokázat díky kvalitní tapetě na stěnu. Zajímavě vypadají i motivy vesmíru v kresleném provedení, jež se hodí do dětského pokoje. Váš potomek se bude jednak cítit komfortně a jednak také dokáže pojmout některé důležité informace týkající se samotného vesmíru, názvů planet a dalších věcí. Bude se v podstatě vzdělávat, aniž by se jednalo o nějakou prvoplánovitou činnost. Zapomenout nemůžeme ale ani na vesmírně abstrakce, jež kombinují dokonale světlo a tmu.   

📷
2
fotografie
— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

Styl

Bella a Sebastián: Jak dnes vypadá klučina ze seriálu, který dojímal tři generace?

Dům a zahrada

Naučte svého psa netradiční povely. Jeho zabavíte a vám to zase usnadní život

1. Zpěvačka Marcela Březinová strávila dětství v klášterní škole v Africe. Jak na to vzpomíná?

2. Taťána Gregor Brzobohatá si do kavárny nosí vlastní hrnek

3. Zuzana Bubílková na Tunisany vyrukovala jen v podprsence

4. Hvězda Superstar ukázala novou lásku

5. Hvězda Mostu má vlastní módní kolekci

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn