Tapety na stěnu vytvoří dokonalou iluzi dle vašeho přání

Tapety na stěnu jsou k dispozici v mnoha podobách
📷
Další 2 fotografie v galerii
01. října 2017 07:51 / myloview.cz
Vzhled interiéru je bezesporu velmi důležitý prakticky pro každého z nás. K jeho co nejlepší podobě rozhodně nestačí pouze hezky vymalovat. Optimální je vsadit na další dominantní doplňky, které si určitě své místo v každé domácnosti zaslouží.

Typické jsou především tapety na stěnu. K dispozici jsou dnes v mnoha podobách. My se na některé nejznámější podíváme mnohem podrobněji. Možná zjistíte, že jste se s takovými motivy ještě nikdy nesetkali a v podstatě o nich vůbec nevíte. Buďme tedy konkrétnější a poukažme si na to, co je dnes nejoblíbenější a jak může vypadat moderní interiér.

Máte rádi společnost?

V souvislosti s tapetami na stěnu jde o poměrně neobvyklou otázku, nicméně vcelku logickou. Jestliže jste v domácnosti často samotní, určitě se vyplatí vsadit na tapety s motivy lidí. Nemusí se nutně jednat o fotografie členů domácnosti. Bez problémů lze volit klidně i abstraktní motivy siluet lidských těl. Moc hezky vypadají i postavy ve tmě, které mohou být v mnoha rozmanitých pozicích, a to jak tradičních, tak i těch méně obvyklých. Hodně zajímavé jsou i rozmanité grimasy lidského obličeje. Navodit si lze opravdu zajímavé nálady dle vlastní potřeby.

Do kuchyně jsou optimální potraviny

Kuchyně patří mezi místnosti, v nichž trávíme podstatnou porci času. Není se čemu až tolik divit, jelikož příprava pokrmů je často vcelku zdlouhavá a náročná. Možná i proto není od věci mít kuchyni ve stylovém hábitu. Postarat se o to mohou klidně elegantní tapety na stěnu, jež budou zobrazovat nejrůznějších potraviny a kuchyňské doplňky. Asi největší klasiku představují nápoje. Takové pivo v kuchyni, v níž vládne ruka pivaře, bude rozhodně vynikajícím motivem se vším všudy.

Tapety mohou mít spousty podob. Jednat se může jak o fototapety, na nichž bude zachycen soudek piva a sklenice. Moc hezké jsou ale i animované motivy týkající se jakkoli zlatavého tradičního moku, který Češi tak milují. Není ale problém pořídit i tapetu s ústředním motivem nealkoholických nápojů. Třeba sodovky v lahvích, které se chladí v kbelíku naplněném ledem, lze zachytit ve velmi poutavé podobě. Jakousi samostatnou kapitolou je bezesporu káva. Tento tmavý nápoj milují masy lidí po celém světě. Ať už v zrnkové nebo připravené hrníčkové podobě s typickým horkým oparem je vzhled kávy neotřelý. Pečivo, uzeniny, zelenina, sýry a mnohé další potraviny se hodí do každé kuchyně. Třeba vás tapeta aktuálně inspiruje k přípravě nějaké dobroty. 

Krásné tapety do kuchyně si můžete objednat zde.

Abstrakce pro tiché představy

Nehodláte příliš zacházet do detailů a konkrétních kontur? Pak se stoprocentně vyplatí vsadit na nejrůznější abstrakce, které budou pouze evokovat výjevy a představy, jež vás mohou napadnout. Vy sami budete strůjcem toho, co si pod jednotlivými tapetami a výjevy představíte. Abstrakce mohou vycházet ze zajímavých konkrétních motivů a kombinovat neskutečnou porci barev i tvarů. Často se jedná o velké množství opakujících se geometrických tvarů. Jejich vzhled postupně splývá v jeden velký obrazec, který vám vytane na mysli. Hodí se perfektně především k nadčasovému černobílému nábytku. Není ale problém kombinovat abstraktní motivy fakticky s čímkoli.  

Nekonečný vesmír

Kosmos je skutečně nekonečný a jeho vzhled fascinuje nejenom vědce, ale i širokou veřejnost. Pokud bude váš pokoj vypadat přesně jako model vesmíru, můžete se v něm cítit perfektně a užívat si spousty prostoru. Bohatě mnohdy postačí i jedna jediná tapeta na stěnu, která dokáže dát obývacímu pokoji zcela neobvyklý ráz, a návštěvy budou v pozitivním slova smyslu udivené nad tím, co všechno lze dokázat díky kvalitní tapetě na stěnu. Zajímavě vypadají i motivy vesmíru v kresleném provedení, jež se hodí do dětského pokoje. Váš potomek se bude jednak cítit komfortně a jednak také dokáže pojmout některé důležité informace týkající se samotného vesmíru, názvů planet a dalších věcí. Bude se v podstatě vzdělávat, aniž by se jednalo o nějakou prvoplánovitou činnost. Zapomenout nemůžeme ale ani na vesmírně abstrakce, jež kombinují dokonale světlo a tmu.   

📷
2
fotografie
— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Styl

Jak dostat make-up z kosmetických štětců? Pomůžou i věci, které máte běžně doma

Dům a zahrada

Nátěr starého kovu nemusí být věda. Poradíme vám, jak na to

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi