Čím zaručeně potěšíte každého muže? Podívejte se

Potěšte svého kamaráda, partnera či manžela originálním dárkem
17. října 2017 13:20 / Shutterstock
Chcete potěšit svého kamaráda, partnera, nebo třeba manžela? Možností, kterou ho zaručeně potěšíte, je rozhodně originální dárek. Jak a podle čeho ho vybrat?

My vám dáme několik tipů, se kterými nelze šlápnout vedle. Nejlepší dárky pro muže k narozeninám nemusí být spojené se zdlouhavým a náročným výběrem. Stačí se jenom zaměřit na zájmy a koníčky a je jasné, v jaké oblasti se pohybovat. Vybrat správně už je potom skutečně hračkou.

Miluje fotbal? Tak ať na něho vyrazí

Jaký sport je v České republice ten hlavní? Je to fotbal. Neznamená to, že by ho snad každý hrál, ale znamená to, že je zde mnoho fanoušků. A v souvislosti s tím je dobré vybrat originální dárek. Mezi ten, který žádného fanouška rozhodně nezklame, patří lístky. Nikoliv na tuzemskou ligu, jelikož ty si může koupit sám a celkem snadno. My máme na mysli lístky na fotbal zahraniční. Jako ideální příklad uveďme třeba oblíbené vstupenky na fotbal AC Milan. Tento klub nepatří k žádným nováčkům, a pokud jde o fotbalové umění, je jedním z nejlepších v Evropě. Žádný fanoušek nebude zaručeně zklamaný. Zvláště, když vyberete i atraktivního soupeře, jako je třeba:

  • Juventus
  • Inter Milán
  • Neapol

Podpořte jeho koníčky

Druhý tip se týká přímo koníčků, na které je dobré se zaměřit. Tedy na to, co daný muž ve svém volném čase velmi rád dělá. I zde je možné najít poměrně zajímavou inspiraci, která pomůže k výběru vhodného dárku. Pokud rád chodí do přírody, a to nejenom kvůli pozorování, ale třeba i lovení zvěře, jsou skvělou volbou vhodné myslivecké potřeby. Jestliže naopak rád sportuje, je různá výbava jasným, osvědčeným a také pochopitelně zcela praktickým dárkem, který nezklame nikoho. Dále nezapomínejme na to, že mnoho mužů velmi často rádo něco vyrábí. Pokud se jedná o kutila, není nic jednoduššího, než zakoupit různé doplňky, nebo přímo nářadí, které se stane nezbytným vybavením každé dílny. Určitě často mluví o řadě věcí, které mu chybí a které by zcela logicky tolik potřeboval.

Co takhle koupit i alkohol?

Určitě nemáme na mysli to, že koupíte nejlevnější láhev, kterou mu předáte. Je třeba se na výběr zaměřit. Mnoho mužů alkohol sbírá a tak je dobré vybrat s ohledem na zaměření. Pro někoho to může být třeba whisky, pro jiného to mohou být zajímavé rumy z cukrové třtiny. Také nelze zapomínat na v České republice nejoblíbenější nápoj, kterým je pivo. Opět nechceme říci, že je dobrým dárkem koupit mu basičku lahvových. Když se ale bude jednat o zajímavý set piv z minipivovarů, nebo půjde třeba o zajímavé ukázky ze zahraniční produkce, tak musíme jasně říci, že toto je cesta, se kterou lze také udělat velkou radost. Navíc můžete být i u samotného načínání a tak sami ochutnáte, jak na tom místní, nebo zahraniční menší pivovary jsou.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princ Harry a Meghan Markl se stali manželi. Na svatbu dorazila i topmodelka Tereza Maxová

Styl

Jak nepřijít o možnost reklamace zboží?

Dům a zahrada

Tipy na organizaci prádla, díky kterým budete méně prát

1. Mahulena Bočanová vyráží na dovolenou s dcerou už na začátku sezóny

2. Iva Kubelková si v nové roli moc nezahrála. Dostala rovnou tři kulky

3. Karolína Kurková v Cannes zazářila rudě

4. Victoria Beckham si svatbu Harryho a Meghan spletla s pohřbem

5. Martin Dejdar předvedl novou korunu pro královnu krásy. Podobné šperky má i britská královna