Čím zaručeně potěšíte každého muže? Podívejte se

Potěšte svého kamaráda, partnera či manžela originálním dárkem
17. října 2017 13:20 / Shutterstock
Chcete potěšit svého kamaráda, partnera, nebo třeba manžela? Možností, kterou ho zaručeně potěšíte, je rozhodně originální dárek. Jak a podle čeho ho vybrat?

My vám dáme několik tipů, se kterými nelze šlápnout vedle. Nejlepší dárky pro muže k narozeninám nemusí být spojené se zdlouhavým a náročným výběrem. Stačí se jenom zaměřit na zájmy a koníčky a je jasné, v jaké oblasti se pohybovat. Vybrat správně už je potom skutečně hračkou.

Miluje fotbal? Tak ať na něho vyrazí

Jaký sport je v České republice ten hlavní? Je to fotbal. Neznamená to, že by ho snad každý hrál, ale znamená to, že je zde mnoho fanoušků. A v souvislosti s tím je dobré vybrat originální dárek. Mezi ten, který žádného fanouška rozhodně nezklame, patří lístky. Nikoliv na tuzemskou ligu, jelikož ty si může koupit sám a celkem snadno. My máme na mysli lístky na fotbal zahraniční. Jako ideální příklad uveďme třeba oblíbené vstupenky na fotbal AC Milan. Tento klub nepatří k žádným nováčkům, a pokud jde o fotbalové umění, je jedním z nejlepších v Evropě. Žádný fanoušek nebude zaručeně zklamaný. Zvláště, když vyberete i atraktivního soupeře, jako je třeba:

  • Juventus
  • Inter Milán
  • Neapol

Podpořte jeho koníčky

Druhý tip se týká přímo koníčků, na které je dobré se zaměřit. Tedy na to, co daný muž ve svém volném čase velmi rád dělá. I zde je možné najít poměrně zajímavou inspiraci, která pomůže k výběru vhodného dárku. Pokud rád chodí do přírody, a to nejenom kvůli pozorování, ale třeba i lovení zvěře, jsou skvělou volbou vhodné myslivecké potřeby. Jestliže naopak rád sportuje, je různá výbava jasným, osvědčeným a také pochopitelně zcela praktickým dárkem, který nezklame nikoho. Dále nezapomínejme na to, že mnoho mužů velmi často rádo něco vyrábí. Pokud se jedná o kutila, není nic jednoduššího, než zakoupit různé doplňky, nebo přímo nářadí, které se stane nezbytným vybavením každé dílny. Určitě často mluví o řadě věcí, které mu chybí a které by zcela logicky tolik potřeboval.

Co takhle koupit i alkohol?

Určitě nemáme na mysli to, že koupíte nejlevnější láhev, kterou mu předáte. Je třeba se na výběr zaměřit. Mnoho mužů alkohol sbírá a tak je dobré vybrat s ohledem na zaměření. Pro někoho to může být třeba whisky, pro jiného to mohou být zajímavé rumy z cukrové třtiny. Také nelze zapomínat na v České republice nejoblíbenější nápoj, kterým je pivo. Opět nechceme říci, že je dobrým dárkem koupit mu basičku lahvových. Když se ale bude jednat o zajímavý set piv z minipivovarů, nebo půjde třeba o zajímavé ukázky ze zahraniční produkce, tak musíme jasně říci, že toto je cesta, se kterou lze také udělat velkou radost. Navíc můžete být i u samotného načínání a tak sami ochutnáte, jak na tom místní, nebo zahraniční menší pivovary jsou.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Potvora z Modrého kódu dostala ochutnat vlastní medicínu!

Styl

Jaké jsou trendy letošní plesové sezony? Šaty, se kterými rozhodně vedle nešlápnete

Dům a zahrada

Pořizujeme nové dveře: Jsou lepší levé, nebo spíš pravé?

1. Tom Cruise je k neutahání. Sfoukne hned dva filmy Mission Impossible najednou

2. Miroslav Táborský ukázal v ZOO svoji sympatickou rodinku

3. Simona Krainová na luxusní dovolené? Musela uklízet bordel na pláži

4. Sandra Nováková změnila roli. Ze seriálové doktorky se stala opravdová pacientka

5. Veronika Kašáková zase bude dražit šaty. Loni vydělala přes půl miliónu

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn