Rumová novinka Ron de Azur přináší příběhy starého želvího námořníka Ronnyho

 Styl 
08. prosince 2023 16:13 / Komerční sdělení
📷
3 fotografie v galerii
Zasoutěž si o skvělý panamský rum Stock
Na český trh přichází pravý 6letý třtinový rum původem z Panamy pod názvem Ron de Azur. STOCK Plzeň-Božkov přináší nejen panamský rum se sušším chuťovým profilem s tóny medu, kakaa, vanilky a pomerančů, ale také příběhy vysloužilého želvího kapitána Ronnyho, který svými smyšlenými příběhy koncept Ron de Azur uvádí.

Ron de Azur chce podnítit fantazii a k tomu mu pomůže nejen unikátní chuť založená na šestiletém panamském rumu z rumérie Don José Varela na poloostrově Azuero, ale také vyprávění starého námořního kapitána, želvího samce Ronnyho, který toho hodně zažil a jeho příběhy jsou vskutku legendární. A právě charakter Ronnyho reflektuje design Ron de Azur, který je spjatý s podmořským světem. 

 „Chtěli jsme, aby Ron de Azur měl specifický charakter, který ho nejen na první pohled odliší, ale také podtrhne jeho atraktivní chuťový profil,“ říká Michal Jakl, Group Brand Manager ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov. „Proto přicházíme s Ronnym, stařičkým želvím námořníkem, a jeho příběhy, které vytvářejí kolem Ron de Azur fantastickou a inspirativní atmosféru. Vše dokresluje design inspirovaný podmořským světem,“ dodává Michal Jakl. 

Ron de Azur je panamský rum se sušším chuťovým profilem s tóny medu, kakaa, vanilky a pomerančů. Třtinový destilát se vyrábí takzvanou „kolonovou“ metodou z panamské cukrové třtiny, která se pěstuje přímo v palírně Don José Varela. Rum následně zraje šest let v dubových sudech metodou Vintage Palette – každé dva roky jsou sudy stejného stáří doplněny tak, aby se zachoval jedinečný chuťový profil a kvalita rumu.  

Uvedení novinky na trh podpoří originální kreativa vytvořená agenturou Saatchi&Saatchi, která využila pomoci umělé inteligence.  

Ron de Azur bude k dostání jak ve velikosti 0,5 litru, tak i v o něco větším formátu 0,7 litrů za atraktivní cenu již od 199 Kč. 

Soutěž o 2x dárkovou truhlu s RON DE AZUR

Soutěžní otázka:

RON DE AZUR se skvěle hodí k:

1) Ořechům a sýru

2) Červenému masu a citrusům

3) Dezertům, čokoládě a sušenému ovoci

Své odpovědi zasílejte na lucka@digitalplus.cz a první 2 výherci se správnou odpovědí obdrží dárek. Kontaktováni budou po ukončení soutěže a to nejpozději 15.12.2023. Hodně štěstí!

 

Soutěže se může zúčastnit osoba starší 18 let.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve