Do moderní koupelny patří moderní vybavení. Co vám nesmí chybět?

Koupelnový nábytek je velmi variabilní
08. července 2020 11:15 / pixabay.com
Plánujete si nově zařídit koupelnu? Zejména pokud jste po rekonstrukci a toužíte po něčem novém a svěžím určitě se vyplatí něco málo investovat do nového vybavení.

V nové koupelně se pak budeme cítit o to lépe a celý prostor prokoukne. Určitě bychom při zařizování neměli opomenout aktuální trendy, ale vždy je nejdůležitější to, aby se nám v koupelně dobře působilo a aby vyhovovala našim představám. Jedině tak totiž budeme s výsledkem opravdu spokojeni.

Vanové zástěny vyřeší sprchování

Začněme od něčeho veskrze praktického, co nám pomůže vyřešit řadu problémů. Mnoho lidí nemá dostatečně velké prostory v koupelně na to, aby měli sprchový kout i vanu, a tak se rozhodnou pouze pro jedno z toho, přičemž to druhé může někdy chybět. Pokud se obvykle sprchujete, ale zároveň si někdy rádi dopřejete také horkou koupel, váš problém vyřeší vanová zástěna. Díky takové zástěně totiž budete moci využít svou vanu jako sprchový kout, a přitom si během sprchování nenamočíte koupelnu.

Na vás už je pouze vybrat si vhodnou vanu, ve které se bude také dobře sprchovat. Pokud místa opravdu nemáte mnoho, může být řešením třeba rohová vana. Ta je dostatečně úsporná z hlediska zastavění prostoru a vyhoví potřebám většiny lidí.

Koupelnové skříňky

V koupelnách ale pouze neprovádíme hygienu. Často zde máme umístěnou třeba pračku se sušičkou, k tomu různé čistící prostředky nebo prací prášky. Ty ideálně schová koupelnová skříňka pod umyvadlo. Pokud by pro vás nebyla dostatečně prostorná, můžete ji doplnit také o různé:

  • Vysoké skříňky
  • Zrcadlové skříňky

Zatímco vysoké skříňky v koupelně dále rozšíří úložný prostor na další větší věci, tak v případě skříněk zrcadlových získáte prostor na kosmetiku, na holení, či jakékoliv další drobnosti. Koupelnový nábytek je zkrátka velmi variabilní. Záleží jen na tom, jaké vybavení bude co nejvíce vyhovovat naším představám a dle toho se zařídit.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nedali na sebe dopustit a teď si nemohou přijít na jméno. Hůlka se chystá vrátit Zemanovi státní...

Styl

Kvašené potraviny mají výtečný vliv na naše zdraví. Sníží hladinu cukru v krvi a výrazně posílí...

Dům a zahrada

Jak správně usušit vlastní květiny na domácí květinový čaj