5 tipů, jak vyřešit nejznámější problémy s vlasy

Jak zajistit, aby vlasy nepadaly?
04. prosince 2017 07:23 / Shutterstock
Má je většina lidí. Co? Jsou to samozřejmě vlasy. Jsou součástí lidské krásy a tak je vždy třeba, aby byly za všech okolností dokonalé. Jak to zajistit? Podívejte se na 5 hlavních tipů, které vám opět dopomohou k jejich zajímavé kráse.

Padání vlasů

Nemusí se týkat jenom mužů, u kterých jsou tak časté. Opomenout nelze také fakt, že se může objevit také u žen. Ani to nemusí být nic výjimečného. Pokud se podíváme na hlavní důvody, je jich několik. Patří sem:

  • Dědičnost
  • Prostředí
  • Stres

A jak zajistit, aby vlasy nepadaly? A také aby dobře rostly? Ideální je použít kvalitní přípravek. Jedním z tipů je Minoxidil. Zajímavostí je, že byl vytvořen v podstatě náhodou, ale díky jeho pozitivním výsledkům se jedná o osvědčenou volbu i pro vás. Stačí aplikovat po umytí vlasů a již velmi brzy lze vidět první výsledky.

Nezdravý vzhled vlasů

Ani to nemusí být nic výjimečného. Na první pohled vlasy nevypadají dokonale. Jsou unavené, často zplihlé. Hlavně potom u žen s dlouhými vlasy. Co dělat v tomto případě? Vitamíny na vlasy pomohou. Stejně jako jiné části lidského těla, tak i vlasy potřebují výživu a tímto způsobem jim lze dodat vše, co potřebují. Ideální formou je využití doplňků stravy. Tedy ve formě tablet. Stačí jedna denně, díky čemuž tělu dodáte nejenom vše potřebné, ale také ve správných dávkách, které jsou pro tělo i vaše vlasy optimální.

Malá hustota vlasů

Tento jev je také poměrně častý a může souviset jak s tím, že vlasy padají, tak i s tím, že nerostou. Jak proti těmto negativům bojovat? Pomoci mohou třeba již zmíněné medikamenty. Nejsou ale cestou jedinou. Pomůže také několik dalších věcí, kam se řadí třeba speciální zhušťovače, nabízející rychlou a krátkodobou pomoc. Komu nevadí větší investice, ten se může vydat i cestou značně radikální. A tou je transplantace, tedy nastřelení nových vlasů.

Suchost, nebo mastnota vlasů

Čím je obvykle způsobena? Většinou je to špatná péče. Hlavně s ohledem na to, jaký používáte šampon. Prioritou by měl být takový, které je určený právě na vaše vlasy a to, jak vypadají. Kromě zmíněných možností je možné používat třeba ten, který je proti lupům. Při výběru také doporučíme hledět na jeho kvalitu. Osvědčenou možností mohou být nejenom známé značky, ale také dnes tolik populární přírodní kosmetika.

Vlasy působící nemocně

Mohou to být vlasy lámavá, mohou to být vlasy s roztřepenými konečky, nebo jinak nevábně vypadající účes. Co pomůže v tomto případě? Příčin může být celá řada a tak doporučíme zaměřit se na komplexní péči. Dodejte jim vitamíny, myjte je správným šamponem a nic nezkazíte třeba ani vyživující maskou. Problémy však může způsobovat třeba i foukání příliš horkým vzduchem, nebo agresivní rozčesávání, které jim ubliž

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

Styl

Bella a Sebastián: Jak dnes vypadá klučina ze seriálu, který dojímal tři generace?

Dům a zahrada

Naučte svého psa netradiční povely. Jeho zabavíte a vám to zase usnadní život

1. Zpěvačka Marcela Březinová strávila dětství v klášterní škole v Africe. Jak na to vzpomíná?

2. Taťána Gregor Brzobohatá si do kavárny nosí vlastní hrnek

3. Zuzana Bubílková na Tunisany vyrukovala jen v podprsence

4. Hvězda Superstar ukázala novou lásku

5. Hvězda Mostu má vlastní módní kolekci

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn