Móda mladých: Co nosí naše děti a kdy jim do toho můžeme mluvit?

Dnešní móda mladých lidí je svým způsobem vkusná
24. května 2019 16:04 / Shutterstock
Teenageři se na sebe snaží upozornit, chtějí upoutat své okolí a nejlepším způsobem, jak na sebe upozornit je pro ně určitě to, jak se oblékají. Některé výstřelky jsou akceptovatelné a vlastně i hezké – nesmějí to ovšem příliš přehánět.

Naštěstí dnešní móda mladých lidí je svým způsobem vkusná – jen s nádechem jakési rebelie.

V hlavní roli džíny

Džínovina je věčná a nosí se stále. U mladých jsou džíny naprostým základem jejich šatníku. Mezi populární a hodně módní střihy patří džíny s vysokým pasem, který chrání i choulostivé místo na zádech – takže se u dětí nemusíme bát prochladnut. Naštěstí kalhotám s nízkými boky – bokovkám, už odzvonilo. Naprostou nutností je džíny ohrnout do půlky lýtek – a nejlépe vytáhnout ponožky co nejvýš a obout tenisky. Stále velmi populární jsou potrhané džíny, džíny s výšivkami nebo krajkami. Mikina s kapucí tento outfit skvěle doplní.

Pohodlné tenisky a krátká bunda

Děti se oblékají podle svých idolů a sledují všechny videoklipy a fotky na internetu. Proto často mění svůj styl. Jakmile vyjde ven v něčem jejich idol – musejí to mít také. Mezi mladými lidmi je trendem pohodlí a ležérní styl. Nejdůležitější jsou tenisky – nosí se klasika například bílé doplněné o nejrůznější nápisy, vzory a výšivky, a to úplně ke všemu – děvčata i k sukním a šatům.

Nahoru pak oblékají zejména slečny co nejkratší trička a bundičky – k džínům s vysokým pasem ale vypadají moc hezky a není odhalený celý pupík. Koženková bunda nesmí chybět v šatníku žádné dospívající slečny – přece jen tím už se pomalu přibližují i skutečně ženské módě, což je pro dospívající dívku naprosto běžné.

Nechte děti vyjádřit svůj názor

Dětem bychom měli nechat prostor, co se týče jejich oblékání. Nikdo z mladých lidí si nechce nechat radit od rodičů, jak se mají oblékat. A pokud to nepřehánění s odhalováním a oblékají se přiměřeně – měli bychom je podporovat. Připadat si dobře a moderně je v tomto věku důležité. Navíc svým oblékáním vyjadřují také své pocity a nálady – utvářejí si tak vlastní názor, a to se jim bude v životě hodit.

Všichni jsme byli mladí a zkoušeli nejrůznější experimenty. Je to jakási součást rozvoje každého dospívajícího člověka. Trendy se mění spolu s dobou – a na to bychom měli přihlížet.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tímhle Hana Gregorová všechny šokovala!

Styl

Co na vás prozradí poloha při spánku?

Dům a zahrada

Přilepila se vám žvýkačka na boty či oblečení? Tipy, jak se jí zbavit

1. Miss Czech Republic Denisa Spergerová poletí do Londýna na Miss World

2. Kocián z Lunetic zase vyvádí. Kapela ho vyhodila

3. Herečka z Temného kraje má stejné příjmení, jako hvězda Ordinace. Musela to řešit

4. Zpěvačka Nelly má nový klip. Natáčení ale protrpěla

5. Aňa Geislerová se pochlubila novými vlasy. Je teď blondýna