Nemůžete v mrazáku nic najít? Vsaďte na šuplíkovou mrazničku

 Bydlení 
30. září 2021 08:54 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Samostatné mrazáky nabízejí více prostoru Depositphotos
Už dávno minuly doby, kdy jste si mohli pořídit jen kombinovanou chladničku s mrazákem nebo tzv. pultový mrazák. Současné samostatné šuplíkové mrazničky jsou velmi praktickým řešením, které je nyní dostupnější víc než kdy dřív. A navíc v řadě rozličných modelů.

V jednoduchosti je krása

Je samozřejmé, že se snažíme věci neustále zjednodušovat a rozhodně v tom není lenost, jak se mnohdy říká. Proč toho nestihnout více a mít pak čas i na sebe i své blízké. Krásná představa, že? S tím vám mohou pomoci i domácí spotřebiče a mezi ně patří i mražák šuplíkový, který přináší řadu výhod!

Výhody šuplíkové mrazničky

Díky jednoduchému systému zásuvek, totiž budete mít vše po ruce a nebudete se tak muset dlouze prohrabovat pultovým mrazákem. Majitelé pultových mrazáků vědí, že jeho vnitřní uspořádání je nepraktické. U šuplíkového mrazáku prostě jen otevřete zásuvku a vidíte její obsah. Což vás jistě pokaždé potěší.

Kromě praktičnosti vyniká šuplíkový mrazák i nižší náročností na prostor. Pultové mrazáky totiž zabírají více místa a ani prostor nad nimi se nedá využít, protože truhlice se musí přeci někam otevírat.

Šuplíkové mrazničky se vyrábějí i ve vestavném provedení, takže je můžete dokonale sladit s vaší kuchyňskou linkou. Ruku na srdce, pultové mrazničky kuchyním příliš nesluší. Navíc i když si zvolíte volně stojící šuplíkový mrazák, tak kuchyním sluší. Volně stojící šuplíkové mrazáky totiž koupíte nejen ve standardní bílé, ale i v módním nerezovém provedení.

Před nákupem nezapomeňte na pár věcí

Hned první na věc, na kterou byste měli pomyslet je skutečnost, že do šuplíkových mrazáků se nevejdou některé velké věci. Třeba celá krůta představuje velký problém, pokud tedy pravidelně skladujete objemné potraviny, nebude pro vás mrazák s šuplíky vhodnou volbou.

Šuplíkové mrazáky mají také vyšší spotřebu energie, i když při současných energeticky úsporných modelech jde jen o desetiny, na ročním vyúčtování to poznáte.

Třetí nevýhodou, která stojí za povšimnutí, je pak kratší akumulační doba, tedy čas, kdy jsou potraviny bezpečně zmrazené i bez přísunu el. energie, což se může stát při bouřkách nebo technologických odstávkách.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít