Jak vybavit koupelnu prakticky?

 Bydlení 
10. května 2021 12:03 / Komerční sdělení
📷
2 fotografie v galerii
Jak vybavit koupelnu prakticky czkoupelna.cz
Mohlo by se zdát, že dobré uspořádání malé koupelny hraničí se zázrakem, protože je nemožné fyzicky umístit veškeré sanitární vybavení a potřebné příslušenství, aniž by to narušilo svobodu pohybu uživatele.

Když jsou všechny prvky správně uspořádány, do malé koupelny se vejde jak vana, tak sprchový kout.

V takových místnostech stojí za to využít plochu sanitární keramiky. Například na umyvadlo můžete umístit módní nádobu na tekuté mýdlo nebo zajímavý stojan na zubní kartáčky. Na druhou stranu nad toaletu namontujte závěsnou polici a vložte tam různé kosmetické nebo čisticí prostředky. Díky tomu nebudete muset stavět skříňku a zmenšovat již tak malý prostor v koupelně.

Původ a kvalita zařízení

Při vstupu do obchodu k dokončení vybavení koupelny si kupující často vybírají různé, často neodpovídající prvky. I když tímto způsobem můžete získat originální efekt, sada vypadá mnohem lépe. Takové sady zpravidla pocházejí od jednoho výrobce, který navrhl například nádoby na mýdlo a kartáče nebo dokonce odpovídající koš na nečistoty a toaletní kartáč. Tyto prvky si však můžete úspěšně vybrat od úplně jiných výrobců. 

Chcete-li koupelně dodat svěžest, je zajímavý nápad koupit dávkovač mýdla v neonové, světlé barvě. Bude to fungovat nejlépe v moderních interiérech, kde vládnou kontrastní barvy, jako je černá a bílá. V tomto případě bude zelená nebo žlutá přitažlivá, což z ní bude perfektní dekorace. Aby takový dávkovač lépe zapadl do okolí, může mít koupelna i další prvky v dané barvě. Můžete si například koupit stejně jasný věšák na ručníky. Pokud jde o kvalitu, vše závisí na velikosti vašeho rozpočtu. Ačkoli na některých částech vybavení můžete trochu ušetřit, existují i ​​další, která vyžadují o něco více, aby sloužila roky. Kvalitní sprchová hlavice či podomítkové WC jsou jen malé příklady. 

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Steven Tyler z Aerosmith je doma z léčebny. Drogová historie 74letého rockera je velmi dlouhá

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu