Botník je skvělým pomocníkem do každé chodby

 Bydlení 
08. ledna 2021 15:35 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
V dnešní době je na trhu spousta druhů botníků New Africa / Shutterstock.com
V každé chodbě by měl být instalován botník, protože, jak všichni víme, boty dokážou na zemi způsobit pěkný chaos a je nepříjemné o ně zakopávat. Botník dodá organizaci, a zároveň dokáže zmodernizovat vaši chodbu. Je to jeden z nejdůležitějších kusů nábytku, který je umístěn zpravidla hned u vstupu do domu či bytu.

Jak vybrat botník?

V dnešní době je na trhu spousta druhů botníků, můžete tedy vybírat podle nejenom jejich materiálů, velikosti, prostornosti či barvy, ale i podle toho, jaký se bude hodit právě do vaší chodby. Ale myslete na to, že botník by neměl být nikdy úplně uzavřený. Je třeba, aby alespoň trochu větral, aby nedošlo k nepříjemnému zapáchání bot. Také je třeba, aby každý pár bot měl dostatek prostoru a páry na sebe netlačily. Proto je třeba také vybrat dostatečnou velikost všech polic.

Funkčnost botníku

I když by se podle názvu mohlo zdát, že se jedná o skříňku pouze na boty, není tomu tak. Na mnohé botníky můžete odkládat příslušenství, jako jsou třeba klíče do misky, sluneční brýle či deštníky. Nebo může být na jeho povrchu pohodlná polstrovaná deska na sednutí, pokud máte při obouvání bot rádi komfort. Také doporučujeme k blízkosti botníku instalovat také věšáky na bundy a samozřejmě zrcadlo, které je nezbytností pro ženy. Je třeba přeci zkontrolovat svůj zevnějšek, než opustíte byt či dům.

Materiály botníku

Jaké jsou nejčastější druhy materiálů, ze kterých jsou botníky vyráběny?

  • Dřevo,
  • lamino,
  • dřevotříska,
  • kov

Samozřejmě záleží plně na vašem vkusu a tom, jaký materiál se do vaší chodby hodí. Dřevo je příjemné jak na omak, tak na pohled, proto je nejoblíbenějším materiálem právě pro výrobu botníků. A to také z toho důvodu, že dřevo je stálé, dobře se udržuje, a hlavně je cenově dostupné.

Jaký botník se hodí do chodby vám?

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...