Moderní a efektivní vytápění nejen pro vaši domácnost

 Bydlení 
07. prosince 2020 11:20 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
V dnešní době se prosazuje zejména moderní elektrické vytápění Archiv klienta
Nároky, které Češi kladou na vytápění domácnosti, se postupem času mění. I když pevná paliva jsou v některých regionech stále ještě populární, zejména díky nízkým nákladům i tradici, většina z nás si uvědomuje, že jiné metody mohou být úspornější jak k naší peněžence, tak i k životnímu prostředí.

V dnešní době se prosazuje zejména moderní elektrické vytápění, například v kombinaci se solárními panely a solárním ohřevem vody. Netřeba dodávat, že nové technologie jsou mnohem efektivnější než klasické elektrické přímotopy. V našem dnešním článku vám představíme vhodné varianty, které odpovídají nejnovějším trendům.

Prostorově úsporné

Vytápění dnes nejčastěji přizpůsobujeme potřebám koupelny, tedy místnosti, kde bývá nedostatek prostoru. Zatímco v obývacím pokoji či ložnici si můžeme dovolit nainstalovat klasické radiátory, aniž bychom si nepříjemně zmenšili životní prostor, v koupelně to často možné není. Proto v ní oceníte například moderní infračervené topidlo. To je dostatečně malé na to, abyste jej mohli snadno připevnit na libovolnou zeď, a přitom dost výkonné k vyhřátí jakékoli koupelny.

I komplexnější řešení mohou mít malé rozměry. Infrazářiče fungují na podobném principu jako infračervená topidla, jen jsou výkonnější. Teplo z těchto zářičů má navíc velkou výhodu v tom, že je pro naše tělo nerozeznatelné od tepla pocházejícího ze slunečního záření. Působí tak přirozeněji než jiné tepelné zdroje, což ocení zejména citlivější jedinci.
Ještě výkonnější uplatnění infračerveného záření najdete u velkých panelů, které se hodí především pro restaurace, sklady nebo velké dílny. Tepelné panely patří k tomu nejpokročilejšímu způsobu vytápění, který je dnes k dostání. Jejich velkou výhodou je nízká hloubka, zpravidla méně než 10 centimetrů. Díky tomu ze stěn nevystupují tak výrazně, jako klasické radiátory. Venkovní panely jsou pochopitelně voděodolné.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hailey Bieber promluvila o svém manželství. Modelka popírá, že ukradla Justina Biebera zpěvačce Seleně...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...