Jak na to, aby vaše koupelna vypadala luxusně

 Bydlení 
04. prosince 2020 16:11 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Koupelna o vás může někomu, kdo vás příliš nezná, hodně prozradit Pixabay
Ať už se vám to líbí nebo ne, koupelna je u většiny návštěv hned druhým pokojem, který hosté navštíví. První je pochopitelně předsíň nebo vstupní hala. A právě koupelna o vás může někomu, kdo vás příliš nezná, hodně prozradit. Stále více lidí si proto přeje, aby jejich koupelna vypadala co nejhonosněji a nejstylověji. Dnes vám prozradíme, jak na to.

Sprchu jen jako doplněk

Přestože má sprchování celou řadu výhod, ať už zdravotních, časových nebo ekonomických, v koupelně bohatých lidí nemůže hrát sprcha prim. Hlavní je samozřejmě krásná a prostorná vana. Sprchový kout může být bokem, pokud to prostorové dispozice vaší koupelny dovolují, nebo můžete mít sprchu přímo ve vaně.

Vana by pochopitelně měla koupelně dominovat. A proto se názory na využití zástěny k vaně liší. Do tradičních koupelen bohatých lidí nepatří, pokud však máte domácnost v hravém a moderním designu, vkusná vanová zástěna může být doslova trefou do černého. Tedy něčí, co vaši koupelnu odliší od ostatních.

Jednotné doplňky

Asi není třeba dodávat, že doplňky by neměly být každý pes, jiná ves. Tedy pokud nemáte domácnost ve stylu francouzských bohému konce předminulého století. Ale ruku na srdce, takových v Česku moc není. Dominantní koupelnová skříňka by měla být v čistém a nepříliš výrazném stylu, neboť jde vlastně o sanitární nábytek.

Koupelna by měla být vzdušná a světlá, není proto vhodné zaplňovat ji doplňky jako je koš na špinavé prádlo, osobní váha a podobně. Jedna větší skříňka vám však i přesto asi nebude k uskladnění všech koupelnových potřeb stačit. Ve stejném stylu, a nejlépe i přímo ze stejné série, by měl pocházet i jakýkoli další koupelnový nábytek, kterým prostor dovybavíte. Nepodaří-li se vám sehnat stejnou sérii, zkuste naopak raději sáhnout po nábytku na první pohled odlišném, který však přesto bude se zbytkem koupelny ladit.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...