Kuchyňský robot: Pracant, který vám ulehčí práci

 Bydlení 
08. ledna 2021 23:42 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Kuchyňský robot je velmi oblíbenou vymožeností této doby {goodluz} / Shutterstock.com
Kuchyňský robot je velmi oblíbenou vymožeností této doby. Dokáže totiž v kuchyni pomoci s přípravou různých druhů pokrmů a udělá kus práce za vás. Je však důležité vybrat si kvalitní spotřebič, aby vám mohl dlouho sloužit. Jak vybrat kuchyňského robota?

K čemu je kuchyňský robot vhodný?

Zpravidla záleží na tom, jak výkonný stroj si pořídíte. Na trhu je totiž nabízen úplně obyčejný kuchyňský robot, který vám pomůže pouze s mícháním těsta, stejně tak jako složitější typ, díky kterému můžete strouhat zeleninu, mlít maso nebo si dokonce připravit domácí těstoviny. Je proto vždy důležité dívat se, jaké funkce může robot nabídnout. Kromě těchto funkcí se můžete setkat také s tím, že robot dokáže odšťavňovat či mixovat ovoce pro tvorbu pyré a smoothie.

Podle čeho vybírat?

Pokud se rozhodnete pořídit si kuchyňského robota, měli byste si dát pozor na několik základních parametrů. Mezi ty nejdůležitější patří příkon, ten totiž udává, kolik toho robot zvládne. Měli byste volit příkon alespoň 600 W, avšak čím větší, tím lepší výkon robota. Neméně podstatný je také počet rychlostí, jelikož pro každou činnost potřebujete jinou rychlost míchání, šlehání či mletí. Tedy čím více rychlostí, tím preciznější výsledek. Volte hlavně robota z kvalitního materiálu, aby vám dlouho vydržel. Neopomenutelným parametrem je také objem mísy, ten se většinou pohybuje mezi 3,5 až 7 litry.

Funkce, které se mohou hodit

Základem je samozřejmě vybrat robota, který bude schopný pomoci vám se vším potřebným v kuchyni. Kromě základních schopností však může mít tento přístroj i doplňující funkce, které mohou práci zjednodušit. Jedná se například o pojistku proti spuštění a pojistku proti přehřátí. Aby se robot nerozbil, má možnost umývání v myčce či protiskluzové prvky.

Kuchyňský robot jistě potěší každou domácnost a stane se důležitou součástí rodiny, jelikož dokáže být skvělým pomocníkem.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...