S těmito tipy zařídíte svoji ložnici tak, že ji budete milovat

 Bydlení 
15. listopadu 2021 06:46 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Jak by podle vás měla vypadat dokonalá ložnice? Pixel-Shot / Shutterstock.com
Pro většinu lidí je ložnice místem, kam se chodí pouze vyspat. Je pravda, že zde zpravidla trávíme méně času, nežli třeba v obýváku nebo v kuchyni. To ale neznamená, že si svou ložnici nemůžete zařídit tak, aby se pro vás stala takovým vaším malým rájem. Máme pro vás hned několik tipů, se kterými svou ložnici zařídíte tak, že si ji okamžitě zamilujete. A kdo ví - možná zde začnete trávit mnohem více času, nežli pouze spánkem!

Jak by měla vypadat dokonalá ložnice?

Asi každý z nás má určitou představu o tom, jak by jeho ložnice měla vypadat. Někomu se líbí moderní styl, jinému zase retro a další se zhlédl ve stylu připomínajícím francouzské bydlení. Ať už je vaše představa o dokonalé ložnici jakákoli, proč si ji nesplnit? Proč z představy neudělat realitu?

Co v ložnici nesmí chybět?

Když se řekne ložnice, asi každý si představí postel. Je pravda, že postel je v této místnosti dominantním prvkem. Jsou ale i další věci, které se do ložnice hodí a které byste neměli chybět. U každé postele by měl stát prakticky noční stolek, který se stane nejen odkladištěm, ale také zútulní celý prostor. Můžete si na něho postavit lampičku, až si budete chtít večer něco přečíst, nebo třeba sklenici s vodou, kdyby vás v noci přepadla žízeň.

V ložnici nezapomínejte ani na doplňky, i ty zde mají své místo. Nic se samozřejmě nemá přehánět a z vaší ložnice by se nemělo stát skladiště věci, které jinak nemáte kam dát. Své místo zde najdou obrazy do ložnice, které celý prostor zútulní a dodají mu to správné kouzlo. Obraz si můžete pověsit nad postel nebo i kamkoli jinam. Chybu neuděláte ani živou rostlinou, která může být třeba na okenním parapetu nebo na poličce.

Ať je vám v ložnici co možná nejpříjemněji

Určitě se shodneme na tom, že ať už je ložnice zařízená v jakémkoliv stylu, všichni od ní očekáváme především pohodlí. Která jiná místnost by nám měla nabídnout zasloužený komfort, než právě ložnice, která je primárně určena k odpočinku a relaxaci? Proto svou ložnici zařiďte tak, abyste zde o pohodlí ochuzeni nebyli.

Základem není jen pohodlná postel, ve které se vám budou zdát ty nejsladší sny. Do pohodlí může hodně promluvit i povlečení, do kterého se zachumláte až po uši. Využijte slevy, které jsou vám na internetu k dispozici, a pořiďte si kvalitní povlečení za zvýhodněnou cenu. Nabídka je více nežli široká a každý si přijde na své.

Ložnici můžete vybavit s minimální investicí

Chtěli byste svoji ložnici zútulnit, ale bojíte se, že vás to vyjde draho? Vůbec nemusí! Když na to půjdete šikovně a využijete slevové kupony, které se vztahují na různorodé zboží včetně nábytku a doplňků, můžete si svoji ložnici zútulnit i bez nutnosti vysoké investice. 

Nakupovat ve slevách není žádná ostuda, ba spíše naopak - kdo se dokáže orientovat v internetové nabídce, ten může ušetřit nemalé peníze a přechytračit tak ty, pro které jsou slevy tabu. Udělejte si radost něčím pěkným do vaší ložnice a ušetřete, takové nabídce nelze odolat!

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít