Novinka pro úklid podlahy po domácím mazlíčkovi

 Bydlení 
22. března 2022 12:18 / Komerční sdělení
📷
3 fotografie v galerii
Novinka pro úklid podlahy po domácím mazlíčkovi Bissell
Udržování čistého a svěže vonícího domova je nyní s novou generací systému CrossWave snadnější než kdy dříve. Všestranný a lehký multifunkční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro je dokonalým mokrým a suchým čističem podlah, který ocení především domácnosti s domácími mazlíčky.

Tento přístroj v sobě spojuje pohodlí a výkon a díky tomu vám umožní bez námahy uklidit nepořádek po domácích mazlíčcích, snadno se zbavit jejich chlupů a současně šetřit váš čas na mnohem důležitější věci v životě, než je uklízení.

Revoluční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro s výkonným digitálním motorem vám zajistí až 30 minut bezdrátové svobody uklízení. Novinka zvládne opravdu důkladný úklid 3 v 1 - CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro vysává, vytírá a pomáhá vysoušet podlahy najednou, přičemž nově mezi tím zvládne i rychlé vysávání. Nový režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon úklidu na mokro, zejména v případě nepořádku po domácích mazlíčcích a každodenních zaschlých skvrn - ať už na dlaždicích, dřevěných podlahách, laminátu nebo PVC. Na rozdíl od úklidu s mopem a kbelíkem udržuje technologie dvou nádrží Bissell čistou a špinavou vodu odděleně. To znamená, že s bezdrátovým vysavačem CrossWave X7 Plus Pet Pro čistíte podlahy vždy čerstvou vodou. LED osvětlení si posvítí na zvířecí chlupy, špínu a nečistoty při čištění podél podlahových lišt a v rozích místností. Jakmile je práce hotová, automatická samočisticí stanice vyčistí kartáčový válec a propláchne vnitřek stroje tak, abyste mezi domácími pracemi nemuseli provádět ještě ruční čištění přístroje.

Akumulátorový vysavač CrossWave X7 Plus Pet Pro obsahuje čisticí roztok Natural Multi-Surface Pet, který eliminuje zápach po domácích mazlíčcích na tvrdých podlahách a současně zanechá váš domov svěže vonící. Tento přírodní čisticí roztok od Bissell neobsahuje žádné těžké kovy, fosfáty ani barviva a při použití podle návodu je šetrný k celé vaší rodině a domácím mazlíčkům. Podle spotřebitelských průzkumů společnosti Bissell považuje 79 % majitelů domácích mazlíčků úklid zvířecích chlupů za nejčastější domácí úklidovou činnost, která se provádí několikrát týdně. „Náš komplexní sortiment pro úklid po domácích zvířatech je navržen tak, aby řešil problémy, kterým spotřebitelé dennodenně čelí. Do multifunkčních spotřebičů, které usnadňují každodenní úklid a šetří čas rodinám s domácími mazlíčky a nebo dětmi, případně i bez nich, jsme vložili 145 let zkušeností s úklidem v domácnosti. S víceúčelovým přístrojem CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro představujeme inovaci a hnací sílu úspěchu v kategorii mokrého úklidu,“ dodává Sebastian Asensio de Vries, viceprezident a generální manažer Bissell.

Tento nový špičkový produkt doplňuje oceňovanou řadu vysavačů CrossWave. Bissell tak opět dokazuje, že je hnací silou inovací v segmentu přístrojů pro mokré a suché vysávání, protože neustále klade důraz na potřeby rodin a majitelů domácích mazlíčků. Zařízení Bissell navíc nejen uklízí po domácích mazlíčcích, ale také je pomáhají zachraňovat! Společnost Bissell podporuje nadaci Bissell Pet Foundation a její poslání pomáhat zachraňovat domácí zvířata bez domova. Společně s partnerskými organizacemi po celém světě usilují o to, aby co nejvíce domácích mazlíčků v útulcích pro opuštěná zvířata získalo nový domov.

Cena CrossWave X7 Plus Pet Pro: 15 999 Kč

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít