6 tipů pro výběr té nejlepší postele

 Bydlení 
28. června 2022 09:00 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Lepší spánek v dobré posteli může přispět k tomu abyste byli šťastnější depositphotos.com
Třetinu svého života strávíte spánkem, a proto je důležité pochopit, co je důležitou součástí výběru nové postele. Špatná postel může vést k bolavým svalům, špatným zádům, a samozřejmě, i nedostatku spánku. Lepší noční spánek v dobré posteli může přispět k tomu, abyste byli šťastnější, ale také produktivnější. Jak tedy najít ten nejlepší typ postele pro váš domov a vaše potřeby?

1. Nedívejte se, lehněte si

Abyste se ujistili, že vybíráte ten nejlepší typ postele, je nezbytné, abyste si postel vždy před nákupem vyzkoušeli. Návštěva obchodu vám umožní vyzkoušet různé styly, tvary a designy, abyste měli jistotu, že najdete vhodnou postel. Každý jsme jiný a jedna postel není stvořená pro každého. Požadavky lidí na podporu, velikost, nebo výšku se budou lišit v závislosti na jejich váze a postavě, takže musíte být se svým rozhodnutím opravdu spokojeni.

2. Zamyslete se nad velikostí místnosti

Vždy je třeba vzít v úvahu celkovou velikost ložnice. Pokud je ložnice příliš malá, masivní postel pro vás nebude to pravé. Abyste mohli správně relaxovat, musíte mít kolem postele dostatečný prostor. Pokud vylepšujete obývák nebo pokoj pro hosty, zvažte, že rozkládací pohovky nabízejí více obytného prostoru, když na nich zrovna nespíte.

3. Využijte prostor na maximum s úložnými postelemi

Pokud nemáte místo na velkou šatní skříň nebo nevíte, kam uložit náhradní povlečení, zvažte postel s úložným prostorem. Jedná se o nejlepší typ postelí pro ty, kteří mají malé pokoje, protože vám poskytnou spoustu místa navíc pro snadné a pohodlné uložení věcí. Pokud nepotřebujete tolik úložného prostoru, další možností je rozkládací pohovka. Tyto pohovky také mají prostor, který lze využít k uložení věcí.

4. Dopřejte si prostor

Pokud máte velkou nebo přiměřeně velkou ložnici a váš partner vždy zabírá veškerý prostor v posteli, zvažte investici do postelí velikosti King nebo Super King. Pokud chcete ještě více prostoru a pohodlí, pak se rozhodněte pro postel Emperor. I když spíte sami, neznamená to, že byste si měli pořídit jednolůžko. Někteří spáči potřebují, nebo mají rádi, hodně prostoru, aby se cítili pohodlně, takže pokud jste jedním z nich, zvažte investici do manželské postele.

5. Ujistěte se, že to vypadá dobře

Pokud chcete stylově výraznou postel, která skutečně dodá charakter místnosti, čela jsou nutností. Vyberte si z kovových, čalouněných nebo dřevěných čel v různých skvělých designech.

6. Dostanete to, za co si zaplatíte

Nejlepší postel pro vás není vždy ta nejdražší, ale pravděpodobně to také není ta nejlevnější. Levná postel může vypadat dobře, ale neposkytne vám podporu, kterou potřebujete pro dobrý noční spánek. Uvědomte si, že nižší cena může také snížit váš komfort. Před nákupem je dobré podívat se na recenze produktů online, protože tak můžete zjistit, co si o dané posteli myslí ostatní.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít